Dovolujeme si Vás pozvat na školení organizace In IUSTITIA ve spolupráci s Ostravskou univerzitou s názvem Zákon o obětech trestných činů. Jedná se o kurz akreditovaný MPSV, který se počítá do povinného vzdělávání. Zúčastnit se ho můžete bezplatně.

OBSAH KURZU
Díky školení se seznámíte se základními rámci trestního řízení a s pojmy, které s ním souvisejí. Také se dozvíte, jaká práva má oběť trestného činu v trestním řízení.

PRAKTICKÉ INFORMACE
Kurz se uskuteční 6. března od 9:00 na Fakultě sociálních studií OU na adrese Českobratrská 16, 702 00 Ostrava. Bude mít rozsah osmi vyučovacích hodin. Kurzem vás provedou sociální pracovník Dušan Vaněk a advokátka Petra Vytejčková.

Přihlásit se můžete na: https://forms.gle/ywjfh6BrV8Bcm55h7. Kapacita je omezená, tak s přihláškou příliš neotálejte 🙂 Registrace budou uzavřené 24. února anebo při naplnění kapacity.

Kurz je druhým ze série tří školení In IUSTITIA, která na FSS OU proběhnou a která jsou realizována v rámci programu Power of Cities podpořeného Velvyslanectvím USA v Bratislavě a PDCS.

TERMÍNY VŠECH ŠKOLENÍ:
7. února od 9.30 – Úvod do problematiky předsudečného násilí (5 vyučovacích hodin – již proběhlo)
6. března od 9.00 – Zákon o obětech trestných činů (8 vyučovacích hodin)
3. dubna od 9.00 – Bezpečnostní a mediální plánování pro oběti trestných činů (8 vyučovacích hodin)